Taśma do odcinania kolorów ULTRA-PREMIUM-WASHI

W BlueDolphin uważamy, że ciekawe rozwiązania można znaleźć niemal wszędzie, dlatego nasi specjaliści uważnie przeczesują rynek związany z branżą remontowo-budowlaną. Inspiracje czerpiemy z najróżniejszych miejsc, a skutkiem tego są produkty takie, jak prezentowana taśma malarska Washi, produkowana japońską metodą. Brzmi nieźle, prawda? Jeszcze lepiej sprawdza się w trakcie malowania!

Wybierz taśmę do odcinania kolorów produkowaną metodą powstałą w kraju kwitnącej wiśni!

Wspomniana tradycyjna japońska metoda to wyjątkowy proces, podczas którego powstaje taśma do odcinania kolorów o wielu zaletach. Produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała , nie chłonie także wilgoci. Oznacza to, że wygodnie się ją aplikuje na powierzchnie, a po malowaniu krawędź odciętych kolorów wygląda imponująco.

Jedna taśma na zewnątrz, a druga do wewnątrz? Zapomnij o tym, od teraz korzystaj z taśmy malarskiej Washi!

Proponowana taśma do odcinania kolorów Washi może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu w prosty, wygodny sposób zabezpieczysz wszystkie malowane powierzchnie. Została ona wyposażona w specjalny BLOKER zapobiegający podciekaniu farby. Jak widać Washi to taśma korzystająca z tradycyjnych metod i nowoczesnych rozwiązań. Co ważne, może pozostawać na powierzchni do 60 dni, a po jej zerwaniu nie pozostaje żaden ślad.

Nie czekaj dłużej – maluj i wybierz taśmę do odcinania kolorów ULTRA-PREMIUM-Washi!

Jakość taśmy do odcinania kolorów Washi sprawia, że może być stosowana zarówno przez amatorów np. podczas niewielkiego remontu domu, czy mieszkania, jak i zawodowych malarzy wykonujących znacznie większe zlecenia. Jesteśmy przekonani, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą produktów marki BlueDolphin.