NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DO MALOWANIA

WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE CZYSZCZĄCE DLA MALARZY

Wielofunkcyjne narzędzie czyszczące dla malarzy to produkt, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o pomocy w czyszczeniu narzędzi malarskich. To uniwersalne narzędzie posiada kilka różnych elementów, które umożliwiają dokładne i skuteczne czyszczenie różnych rodzajów pędzli i wałków.

Ultra-Premium Masker - Taśma Washi z Folią Malarską ELEKTROSTATYCZNĄ

Taśma Washi z Folią Malarską elektrostatyczną. Prosto i bardzo skutecznie maskuje krawędzie i zabezpiecza duże powierzchnie.

To niezastąpiony sposób na odcięcie koloru oraz zabezpieczenie ścian, okien, drzwi, glazury lub mebli.

Zestaw Malarski BADASS do 2 x szybszego malowania powierzchni

Chcielibyśmy zaprezentować Wam naszą nowość, czyli zestaw malarski BADASS do 2 x szybszego malowania powierzchni.

Wewnątrz zestawu znajdziemy dużą, bo mieszczącą aż 8 litrów farby i solidnie wykonaną kuwetę wraz z pięcioma foliowymi pokrowcami.

Pokrowce w dużym stopniu ułatwiają prace malarskie, ponieważ dzięki nim oszczędzicie czas i wodę zużywaną na mycie kuwety po skończonym malowaniu. Dodatkowo można je szczelnie zakleić, co pozwoli zapobiec zaschnięciu farby.

W zestawie znajduje się także uchwyt, którego szerokość można regulować w zakresie od 11 do 18 cali (27,94cm do 45,72cm).

Kolejnym produktem z zestawu jest wałek Killer. Zwróćcie uwagę na jego szerokość! To aż 37cm. Dzięki niemu malowanie powierzchni będzie przebiegało 2 x szybciej i o wiele sprawniej (efektywniej).

PĘDZLE MALARSKE NINJA 330

ninja 2

NAJBARDZIEJ UNIWERSALNE PĘDZLE DO MALOWANIA

NINJA 8

Specjalna oraz mocno zbita mieszanka syntetycznych włókien posiada bardzo dobrą absorpcję farby, a przy tym zapewnia lekkie oraz równomierne jej rozprowadzanie na malowanej powierzchni, niemalże nie zostawiając przy tym śladów po pędzlu. Wydajniejsze malowanie – zmniejszona częstotliwość maczania pędzla w farbie.