NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DO MALOWANIA

KUP 2 - PAK TAŚMY MALARSKIEJ - SPEŁNIJ MARZENIA WYGRAJ AUTO

Kup  2 – PAK taśmy malarskiej

Spełnij marzenia i wygraj auto oraz codziennie 200zł

Nagroda główna: VOLVO XC60

Loteria twa od 15.07.2023 do 15.10.2023

Pamiętaj zachowaj zdrapkę i dowód zakupu.

Masker tynkarski 30 DNI z folią malarską

Taśma tynkarska 30 DNI z folią malarską elektrostatyczną, do ochrony chropowatych i wymagających powierzchni, takich jak: tynk, kamień, beton, cegła. Sprawdzi się przy nakładaniu tynku czy malowaniu dwóch struktur tynkarskich. Produkt odporny jest na uszkodzenia mechaniczne. Przygotowana do długiego przebywania na powierzchni oraz łatwego usuwania bez uszkodzeń i pozostawiania śladów kleju. 

DYSPENSER DO PAPIERU I FOLII

Dyspenser Blue Dolphin DS 330 służy do łączenia taśm z papierem lub folią malarską.
Jest niezastąpiony przy zabezpieczaniu pomieszczeń przed malowaniem, tynkowaniem oraz innymi pracami remontowo-wykończeniowymi.
Dyspenser DS 330 jest wykonany z wysoko jakościowego plastiku z ergonomicznym uchwytem, co sprawia, że jego używanie jest niezwykle proste, a trwały mechanizm, który łączy taśmę z papierem lub folią powoduje jego długoletnie stosowanie.
Wymienne ostrze tnące o długości 35cm precyzyjnie odcina połączone ze sobą taśmę i papier lub folię.

TAŚMA DLA GLAZURNIKA

Innowacyjna taśma dla Glazurnika do podtrzymywania płytek podczas ich układania stanowi nieocenione narzędzie nawet dla doświadczonego fachowca. Ta wyjątkowa taśma dzięki zastosowaniu specjalnego kleju (mocny CHWYT) pomaga w stabilizowaniu płytek przy łączeniach pod kątem 90°, na przykład podczas obudowy stelaży podtynkowych, półek naściennych oraz wnękowych. Odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć daje możliwość zastosowania jej nawet w trudnych warunkach pracy a gwarancja nie zostawiania śladów kleju daje doskonały efekt końcowy.

Papier Malarski PREMIUM

Innowacyjny Papier Malarski PREMIUM to produkt wielozadaniowy, przeznaczony do zabezpieczenia powierzchni w trakcie malowania, remontu i prac ogólnobudowlanych. Dzięki zastosowaniu polietylenowej powłoki hydrofobowej jest nieprzemakalny, nie ślizga się i nie marszczy. Warstwa papierowa natomiast częściowo wchłania farbę, dzięki czemu nie musisz martwić się o zabrudzenia ścian, podłóg lub innych powierzchni w trakcie prac wykończeniowych.

Ultra-Premium Masker - Taśma Washi z Folią Malarską ELEKTROSTATYCZNĄ

Taśma Washi z Folią Malarską elektrostatyczną. Prosto i bardzo skutecznie maskuje krawędzie i zabezpiecza duże powierzchnie.

To niezastąpiony sposób na odcięcie koloru oraz zabezpieczenie ścian, okien, drzwi, glazury lub mebli.

Zestaw Malarski BADASS do 2 x szybszego malowania powierzchni

Chcielibyśmy zaprezentować Wam naszą nowość, czyli zestaw malarski BADASS do 2 x szybszego malowania powierzchni.

Wewnątrz zestawu znajdziemy dużą, bo mieszczącą aż 8 litrów farby i solidnie wykonaną kuwetę wraz z pięcioma foliowymi pokrowcami.

Pokrowce w dużym stopniu ułatwiają prace malarskie, ponieważ dzięki nim oszczędzicie czas i wodę zużywaną na mycie kuwety po skończonym malowaniu. Dodatkowo można je szczelnie zakleić, co pozwoli zapobiec zaschnięciu farby.

W zestawie znajduje się także uchwyt, którego szerokość można regulować w zakresie od 11 do 18 cali (27,94cm do 45,72cm).

Kolejnym produktem z zestawu jest wałek Killer. Zwróćcie uwagę na jego szerokość! To aż 37cm. Dzięki niemu malowanie powierzchni będzie przebiegało 2 x szybciej i o wiele sprawniej (efektywniej).

PĘDZLE MALARSKE NINJA 330

ninja 2

NAJBARDZIEJ UNIWERSALNE PĘDZLE DO MALOWANIA

NINJA 8

Specjalna oraz mocno zbita mieszanka syntetycznych włókien posiada bardzo dobrą absorpcję farby, a przy tym zapewnia lekkie oraz równomierne jej rozprowadzanie na malowanej powierzchni, niemalże nie zostawiając przy tym śladów po pędzlu. Wydajniejsze malowanie – zmniejszona częstotliwość maczania pędzla w farbie.