WEEKENDOWE MALOWANIE – PORADY MALARSKIE

„NAJTAŃSZĄ, a zarazem NAJLEPSZĄ inwestycją w domu, która przynosi najwięcej satysfakcji jest malowanie”
– mówią jednym głosem dekoratorzy wnętrz.

Pokażemy jak w łatwy i prosty sposób uzyskać IMPONUJĄCE efekty malowania.

Zobacz 37 odcinek programu Weekendowe Malowanie

W kolejnym odcinku Programu metamorfoza salonu. Ekipa „Weekendowego Malowania” zjawiła się na zaproszenie Dariusza, który chciał zrobić niespodziankę swojej żonie. Co wymyślili projektanci? Czy aranżacja spodobała się Emilii? Zobaczcie.

Zobacz 36 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Dwóch chłopców – Aleksander i Maciej, lubiących auta i superbohaterów – oto kolejne wyzwanie dla ekipy „Weekendowego Malowania”. Zobaczcie jaki wzór dekoracyjny wymyślili tym razem. Zapraszamy.

Zobacz 35 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Tym razem w „Weekendowym Malowaniu” metamorfoza pokoju 14-letniego Dominika. Zobaczcie jak ekipie udało się nawiązać do militariów, którymi interesuje się Dominik. Zapraszamy.

Zobacz 34 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Zapraszamy na kolejny odcinek programu, w którym ekipa „Weekendowego Malowania” przeniosła na ścianę w pokoju Julii kolorowe akwarium. Zobaczcie efekty metamorfozy wykonanej dzięki żółtej taśmie do krzywizn.

Zobacz 33 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Kolejny odcinek „Weekendowego Malowania” wprost z salonu Mileny i Tomasza. Zobaczcie jaką metamorfozę udało się przeprowadzić w pokoju dziennym dzięki profesjonalnym taśmom malarskim.

Zobacz 32 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka Programu „Weekendowe Malowanie”, w którym ekipa sprawiła wiele radości Ali i Majce, malując na ścianie motyla w ich ulubionych kolorach.

Zobacz 31 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Tym razem ekipa Weekendowego Malowania zawitała do miejscowości Dąbrowa pod Kielcami, gdzie dokonała metamorfozy pokoju Marka. Nie obyło się bez sporu o kolory między Marcinem, a Marleną – zobaczcie sami.

Zobacz 30 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Zapraszamy na kolejny odcinek Programu, w którym zobaczycie metamorfozę salonu Agnieszki. Przekonajcie się, jak ekipa Weekendowego Malowania poradziła sobie z nowoczesnym wystrojem w domu gospodyni i dużą powierzchnią pokoju dziennego.

Zobacz 29 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Tym razem ekipa Weekendowego Malowania udała się do Zagnańska, gdzie wyczarowała bajkowy zamek dla Norberta. Zapraszamy do oglądania kolejnej metamorfozy.

Zobacz 28 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Zbyt ciemne kolory w pokoju Wiktorii sprawiły, że jej mama zwróciła się z prośbą o pomoc do ekipy Weekendowego Malowania. Przekonajcie się, co zrobili fachowcy, aby rozjaśnić wnętrze i jaki wzór powstał na ścianie dzięki taśmom do malowania dekoracyjnego.

Zobacz 27 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Kolejny odcinek Programu to metamorfoza pokoju pięcioletniego chłopca. Zobaczcie, co ekipa Weekendowego Malowania wymyśliła dla energicznego Karola i jaki efekt uzyskała, używając taśm do malowania dekoracyjnego.

Zobacz 26 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Tym razem ekipa Weekendowego Malowania postanowiła zmobilizować dziewięcioletniego Wiktora do dalszej nauki gry na gitarze. Przekonajcie się, jaki wzór wyczarowali na ścianie za pomocą taśm do malowania dekoracyjnego.

Zobacz 25 odcinek programu Weekendowe Malowanie

W kolejnym odcinku ekipa Weekendowego Malowania udała się w okolice Gór Świętokrzyskich, aby odmienić pokój siedemnastoletniej Martyny. Zobaczcie efekt, jaki udało się uzyskać za pomocą taśmy do krzywizn.

Zobacz 24 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Z okazji Dnia Dziecka ekipa Weekendowego Malowania powróciła do Zespołu Placówek „Dobra Chata”. Tym razem, w trosce o zdrowie i kondycję dzieciaków, metamorfozie poddana została siłownia. Efekt zobaczcie i oceńcie sami. Zapraszamy.

Zobacz 23 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Kolejny odcinek programu to metamorfoza pokoju piętnastoletniego Piotra. Kolorystyka i oryginalny motyw stworzony za pomocą zielonej taśmy do odcinania kolorów przemieniły nudne wnętrze w wyjątkowy, młodzieżowy pokój. Zobaczcie sami.

Zobacz 22 odcinek programu Weekendowe Malowanie

W kolejnej odsłonie Weekendowego Malowania przekonacie się, że za pomocą taśmy do krzywizn można osiągnąć kosmiczny efekt malowania. Zapraszamy na metamorfozę pokoju Konrada i Oliviera.

Zobacz 21 odcinek programu Weekendowe Malowanie

Tym razem ekipa Weekendowego Malowania postanowiła wykorzystać w aranżacji salonu wiosenne odcienie zieleni. Zobaczcie jak za pomocą taśmy do odcinania kolorów fachowcy stworzyli oryginalny wzór na ścianie i czy nowy wygląd pokoju dziennego przypadł do gustu gospodyni- Pani Bogumile.

Zobacz 20 odcinek programu Weekendowe Malowanie

W kolejnym odcinku Weekendowe Malowanie zagościło w królestwie 11-letniej Oli. Wzór i kolory jakie wybrała dla niej ekipa z całą pewnością będą ją inspirować i dodawać energii każdego dnia. Sprawdźcie sami, jak łatwo odmienić wnętrze za pomocą taśm do malowania dekoracyjnego. Zapraszamy.