Wygodne malowanie ścian – innowacyjny uchwyt rotacyjny Rotating Dolphin Roller System

Wykańczanie wnętrz w nowym mieszkaniu, generalny remont, a może tylko odświeżenie koloru? Malowanie ścian to praca, którą możemy zlecić specjalistom, ale również wykonać ją samodzielnie. Aby jednak tego dokonać potrzebne będą nam profesjonalne akcesoria – pędzle, wałki czy kuweta malarska. Duża, otwarta powierzchnia o kątach prostych nie stanowi większego problemu, jednak pewien kłopot może nam sprawić malowanie mniej dostępnych miejsc. Jak poradzić sobie w pomieszczeniach na poddaszu czy przestrzeni pod schodami? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – nowy uchwyt rotacyjny do wałka Rotating Dolphin Roller System.

Szybki i łatwy sposób na malowanie ścian

Rotacyjny uchwyt Rotating Dolphin Roller System do wałka z serii 330 to innowacyjne rozwiązanie, które stanowi skuteczne wsparcie podczas malowania ścian. Obrotowy przegub 360° to gwarancja szybszego oraz prostszego użytkowania niż w przypadku tradycyjnego uchwytu do wałka. Jest on niezwykle trwały, wyposażony w łożyskowany cylinder i sprężynowe zapięcie do wałka, a także ergonomiczną rączkę, która doskonale układa się w dłoni. Razem z wysokiej klasy wałkiem malarskim serii 330 to doskonałe połączenie zapewniające dokładne malowanie bez smug.

Rotating Dolphin Roller System – komfort użytkowania dla każdego

Mieszkasz na poddaszu, a może Twoje wnętrza obfitują w niedostępne miejsca, których pokrycie farbą jest bardziej wymagające? Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyliśmy rotacyjny uchwyt do wałka, który obraca się wokół własnej osi, dzięki czemu malowanie ścian staje się niezwykle łatwe i szybkie. Rotating Dolphin Roller System to rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób malujących swoje wnętrza samodzielnie.

Rotacyjny uchwyt do wałka od Blue Dolphin doceniony w branży

W ręce naszych Klientów oddajemy tylko sprawdzone produkty, których wysokiej jakości jesteśmy pewni. Rotating Dolphin Roller System został zaprezentowany na tegorocznych targach budowlanych BUDMA 2020, które odbyły się  Poznaniu. Nasz nowy uchwyt do wałka serii 330 nagrodzono Złotym Medalem MTP. Nagroda ta jest dla nas dużym wyróżnieniem motywującym do dalszego rozwoju. Przekonaj się sam, jak wygodna jest praca z uchwytem Rotating Dolphin Roller. Zapraszamy do kontaktu!

Nie da się ukryć, że powodzenie malowania zależy między innymi od tego, czy uda się zaopatrzyć w przydatne do tego akcesoria. Nie tylko ułatwiają one pracę, ale również czynią ją znacznie przyjemniejszą. Szeroki wybór wałków, pędzli i taśm malarskich znajdziesz na naszej stronie. Wyróżnia je nie tylko wysoka jakość, ale też atrakcyjne ceny – sprawdź sam!