Zmiana koloru elewacji to nie lada przedsięwzięcie, dlatego należy się do niego odpowiednio przygotować. Oprócz zgromadzenia narzędzi, takich jak wałki czy pędzle, warto zainwestować w materiały ochronne, takie jak folia malarska do zabezpieczenia szyb i taśmy tynkarskie przystosowane do pracy na zewnątrz budynków. Zanim przejdziesz do malowania lub tynkowania, najpierw oceń stan elewacji oraz dobierz odpowiednie farby. Przy renowacji starszych fasad może być konieczne oczyszczenie ścian z glonów i mchów.

Chropowata, nierówna powierzchnia a idealne odcięcie

Jeśli chcesz do malowania elewacji użyć kilku kolorów albo zależy Ci na pozostawieniu konkretnego kawałka bez zabrudzeń, koniecznie użyj specjalnie zaprojektowanej taśmy tynkarskiej. Tylko tak utworzysz perfekcyjną linię lub wykonasz płynne przejście między odcieniami. Pamiętaj również o tym, aby nie pracować w pełnym słońcu – to znacznie utrudnia równomierne nakładanie farby

Zalety taśmy tynkarskiej 30 DNI

Ten produkt stworzyliśmy z myślą o potrzebach firm remontowo-budowlanych oraz użytkowników indywidualnych, szukających najlepszych rozwiązań, by usprawnić pracę przy tynkowaniu i renowacji fasady. Wyjątkowa przyczepność sprawdzi się na tynkach silikonowych, barankach, a nawet chropowatych cegłach. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że podczas pracy przy malowaniu dojdzie do oderwania produktu. Łatwość nakładania i rozrywania taśmy znacznie usprawnia pracę – taśmę tynkarską 30 DNI urwiesz w rękach, a tym samym nie musisz sięgać po nożyczki.

30 DNI na budynku

Taśma tynkarska 30 DNI przystosowana została do prac zajmujących wiele czasu. Tym samym raz zamontowana będzie trwale odcinać wybrane fragmenty fasady aż 30 dni! Nie musisz martwić się, że produkt zacznie się zsuwać lub odpadać, tym samym stwarzając przestrzeń do zabrudzeń. Zastosowany klej, pomimo doskonałej przyczepności, nie zostaje na powierzchni po ściągnięciu taśmy. To niezwykle istotne, jeśli zależy Ci na doskonałym wyglądzie elewacji bez straty czasu na zabiegi czyszczące. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące taśmy tynkarskiej 30 dni, skontaktuj się z nami, a nasi doradcy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.