BANER BARRACUDA 2 kopia

Taśmy BARRACUDA – wytrzymałość na najwyższym poziomie

Taśmy BARRACUDA – wytrzymałość na najwyższym poziomie
Instalator systemów wentylacji, pracownik firmy z branży opakowaniowej, domowa “złota rączka” – podstawowym elementem wyposażenia każdej z tych osób jest taśma duct tape ciesząca się popularnością na całym świecie od wielu dekad. Jest ona prawdziwym symbolem niezawodnej wytrzymałości sprawdzającej się nawet najtrudniejszych warunkach. Czy tak znakomity, solidny produkt można jednak jeszcze udoskonalić i zwiększyć poziom jego trwałości? Odpowiedź na to pytanie stanowi BARRACUDA.
Czym różni się BARRACUDA od standardowej duct tape?
Swoją ponadczasową popularność taśmy typu duct tape zdobyły przede wszystkim dzięki niezwykłej wytrzymałości oraz uniwersalności zastosowań. BARRACUDA podnosi jednak te zalety na jeszcze wyższy poziom. W przeciwieństwie do tradycyjnych taśm duct tape ma ona bowiem nie 3, a 4 warstwy, co sprawia, że jest to produkt o niespotykanej dotąd trwałości. BARRACUDA sprawdzi się więc w każdych warunkach atmosferycznych, wysokich bądź niskich temperaturach, a także przy bardzo dużej wilgoci. Niestraszne jej również promienie UV, woda i nierówne powierzchnie, a znacznie większa siła kleju wyróżnia ją pod względem skuteczności mocowania.
Zastosowania taśm BARRACUDA

Dzięki zwiększonej wytrzymałości 4-warstwowe taśmy BARRACUDA – w wersji Professional albo Industrial – perfekcyjnie nadają się do najróżniejszych zastosowań, zarówno szybkich napraw, jak i solidnego mocowania rozmaitych elementów. Produkty te można wykorzystać na przykład do uszczelniania elastycznych przewodów, montażu izolacji na rurociągach, systemach klimatyzacji lub wentylacji czy tymczasowego naprawiania rozerwanych plandek, uszkodzonej armatury łazienkowej albo łączenia folii budowlanych. To gwarancja niezawodności, a jednocześnie łatwości użycia – taśmy BARRACUDA bez trudu można bowiem przerwać wszerz.

Taśmy naprawcze do zastosowań profesjonalnych, terenowych i domowych
Wielowarstwowy podkład wykonany z polietylenu z zalaminowaną siatką syntetyczną zapewnia taśmom BARRACUDA niezwykłą solidność, co z kolei sprawia, że warto mieć je przy sobie zarówno w zakładzie przemysłowym, jak i podczas amatorskiej wyprawy terenowej. To udoskonalone produkty trwalsze niż standardowa duct tape, spełniające nawet najbardziej wyśrubowane wymagania – osoby, które chcą postawić na tę wyjątkową wytrzymałość, znajdą ją zaś w ofercie Blue Dolphin.