Ważna informacja dla użytkowników
programu lojalnościowego
„QR Kody to Nagrody”

Trzecia edycja programu dobiega końca i z dniem pierwszego października ruszy kolejna, czwarta już  edycja programu lojalnościowego „QR Kody to Nagrody”.

Mamy nadzieję, że uzbieraliście Państwo dużo punktów. Przypominamy, że zgodnie z akcją promocyjną Podwajamy Punkty, do 30 września punkty naliczają się podwójnie.

Nie warto zostawiać sobie niezeskanowanych QR kodów na później. Po prostu to się nie opłaca.

Wszyscy doskonale orientujemy się, że coraz większa inflacja ma wpływ na ciągle rosnące ceny. My również nie zostaliśmy pominięci przez dostawców nagród do sklepu Dolphin Promo i otrzymaliśmy podwyżki.

W związku z tym IV edycja programu lojalnościowego „QR Kody to Nagrody” będzie miała zmieniony regulamin oraz wartości punktowe nagród.

O zmianach informujemy wcześniej, abyście Państwo mogli wymienić zebrane punkty według aktualnej wartości punktowej i cieszyć się wybranymi nagrodami.

Prosimy o składanie zamówień nie później niż do 30 września. Im szybciej złożą Państwo zamówienia, tym szybciej je zrealizujemy.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, niewykorzystane punkty nie przepadają, tylko zostaną przeniesione na kolejną edycję, ale ich wymiana będzie możliwa już tylko według nowych wartości punktowych.

Korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować, że do czwartej edycji zostaną dodane dodatkowe nagrody, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią program lojalnościowy QR Kody to Nagrody.

Zespół Dolphin Promo