Taśma Malarska dla profesjonalistów

Taśma Malarska dla profesjonalistów

Jest to Profesjonalna Taśma malarska specjalnie przygotowana do długiego przebywania na powierzchni i łatwego usuwania bez uszkodzenia podłoża oraz pozostawiania śladów kleju. Jest to najlepszy wybór zarówno dla profesjonalisty, jak i dla indywidualnego użytkownika.

Zastosowanie BLUE DOLPHIN TAŚMA MALARSKA:

Do powierzchni tj.:  malowane ściany i listwy, lakierowane powierzchnie drewniane, szkło, plastik, metal itp. Sprawdza się zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach (-10°C do +60°C)

Cechy BLUE DOLPHIN TAŚMA MALARSKA:

Korzyści BLUE DOLPHIN TAŚMA MALARSKA:

Kup taśmy malarskie w wielopaku

Taśma do odcinania kolorów Ultra-Premium WASHI

Taśma WASHI ULTRA -PREMIUM do odcinania kolorów produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała, nie chłonie także wilgoci. Została ona wyposażona w specjalny BLOKER zapobiegający podciekaniu farby, dzięki temu krawędź odciętych kolorów wygląda imponująco.

Idealna linia malowania - definitywnie najlepsza taśma!

Zobacz opinie o naszych produktach!

Hubert Bercik Małek
Hubert Bercik Małek
Czytaj więcej
Specjalizuję się w malowaniu natryskowym, a taśmy Blue Dolphin używam od zawsze. Na co dzień wymalowuję duże ilości powierzchni, ale gdy potrzebuję jakości i precyzji odcięcia koloru wybieram taśmę Washi, a do delikatnych powierzchni fioletową Washi.
logo-pion.png
logo-pion.png
Adrian Grzesiak
Adrian Grzesiak
Czytaj więcej
Do tej pory używałem różnych taśm do malowania i nie tylko. Przyszedł czas na na wypróbowanie taśmy do odcinania kolorów Washi. Ta taśma po prostu wymiata podczas odcięć. Prosta linia – nie podcieka i nie odkleja się od powierzchni. Polecam zdecydowanie taśmę Washi Blue Dolphin z nadrukiem jak i tę do delikatnych powierzchni.