Jak przygotować się do malowania, czyli wybieramy wiadro malarskie BARRACUDA

Jak przygotować się do malowania, czyli wybieramy wiadro malarskie BARRACUDA.

Remont mieszkania nieodzownie wiąże się ze zmianą koloru ścian lub chociaż ich odświeżeniem. Wiele osób korzysta z pomocy fachowców, niektórzy próbują swoich sił, łapiąc za pędzle, wałki lub agregaty malarskie. Warto wiedzieć, że odpowiednia organizacja pracy, jak również dobór sprzętu to już połowa sukcesu – dzięki przemyślanej strategii unikniemy przerywania zajęć, straty czasu, a także niepotrzebnych nerwów.

Pędzle, wałki i farby to nie wszystko.

Wybór koloru ścian to sprawa indywidualna – nikt tego za nas nie zrobi. Jednak jeśli chodzi o sam sprzęt do malowania warto poradzić się fachowców. Nie bez znaczenia jest tu również zakup pojemnika, do którego przelejemy farbę. Kuwety malarskie powoli odchodzą w zapomnienie – są nieporęczne, płytkie, co skutkuje rozlewania farby, a także wymagają ciągłego mycia – zwłaszcza jeśli mamy tylko jedną, a korzystamy z kilku kolorów. Rozwiązaniem tego problemu okazuje się wiadro malarskie BARRACUDA z wymiennymi wkładami.

Czym jest wiadro malarskie z dwoma wkładami i dlaczego warto je mieć?

Tego typu gadżet to bardzo przydatne wyposażenie każdego malarza – amatora i fachowca. Jego gabaryty pozwalają na wlanie dużej ilości farby – aż 7 litrów – oraz postawienie na podłodze bez ryzyka, że nie zauważymy i wdepniemy w jego zawartość. Wymienne kuwety to wygoda – kiedy kończysz malowanie jednym kolorem nie musisz biec, by je umyć, a tym samym – tracić czasu. Po prostu – wyjmujesz jeden wkład, zastępując go drugim z zupełnie nowym kolorem.

Inne zalety wiadra z dwoma wkładami.

Plastikowe wiadro malarskie BARRACUDA jest lekkie. Wygodna rączka pozwala unieść je na pożądaną wysokość lub zablokować w pozycji uniemożliwiającej przesuwanie się. Przed przypadkowym przesunięciem produkt został zabezpieczony również gumowanymi nóżkami. Wymienne kuwety są na tyle szerokie, że bez problemu zanurzysz w nich zarówno małe, jak i większe wałki malarskie. Wszystkie te cechy sprawiają, że omawiany gadżet w znacznym stopniu przyczynia się do ułatwienia procesu, jakim jest ręczne malowanie ścian.

Maluj wygodnie i bez bałaganu – wybierz wiadro BARRACUDA.

Jeżeli do tej pory miałeś na plecach ciarki na samą myśl o malowaniu z użyciem kuwety – czas to zmienić. Głębokie, pojemne, niezwykle wygodne wiadro malarskie BARRACUDA sprawi, że zmiana koloru ścian będzie szybsza, przyjemna i obędzie się dodatkowej, zupełnie niepotrzebnej części, jaką do tej pory było mycie zbiornika na farbę. Nowoczesne wiadro BARRACUDA znajdziesz w naszej ofercie – już dzisiaj możesz skorzystać z jego zalet!