Jak przygotować się do malowania, czyli wybieramy wiadro malarskie BARRACUDA.

Remont mieszkania nieodzownie wiąże się ze zmianą koloru ścian lub chociaż ich odświeżeniem. Wiele osób korzysta z pomocy fachowców, niektórzy próbują swoich sił, łapiąc za pędzle, wałki lub agregaty malarskie. Warto wiedzieć, że odpowiednia organizacja pracy, jak również dobór sprzętu to już połowa sukcesu – dzięki przemyślanej strategii unikniemy przerywania zajęć, straty czasu, a także niepotrzebnych nerwów.

Pędzle, wałki i farby to nie wszystko.

Wybór koloru ścian to sprawa indywidualna – nikt tego za nas nie zrobi. Jednak jeśli chodzi o sam sprzęt do malowania warto poradzić się fachowców. Nie bez znaczenia jest tu również zakup pojemnika, do którego przelejemy farbę. Kuwety malarskie powoli odchodzą w zapomnienie – są nieporęczne, płytkie, co skutkuje rozlewania farby, a także wymagają ciągłego mycia – zwłaszcza jeśli mamy tylko jedną, a korzystamy z kilku kolorów. Rozwiązaniem tego problemu okazuje się wiadro malarskie BARRACUDA z wymiennymi wkładami.

Czym jest wiadro malarskie z dwoma wkładami i dlaczego warto je mieć?

Tego typu gadżet to bardzo przydatne wyposażenie każdego malarza – amatora i fachowca. Jego gabaryty pozwalają na wlanie dużej ilości farby – aż 7 litrów – oraz postawienie na podłodze bez ryzyka, że nie zauważymy i wdepniemy w jego zawartość. Wymienne kuwety to wygoda – kiedy kończysz malowanie jednym kolorem nie musisz biec, by je umyć, a tym samym – tracić czasu. Po prostu – wyjmujesz jeden wkład, zastępując go drugim z zupełnie nowym kolorem.

Inne zalety wiadra z dwoma wkładami.

Plastikowe wiadro malarskie BARRACUDA jest lekkie. Wygodna rączka pozwala unieść je na pożądaną wysokość lub zablokować w pozycji uniemożliwiającej przesuwanie się. Przed przypadkowym przesunięciem produkt został zabezpieczony również gumowanymi nóżkami. Wymienne kuwety są na tyle szerokie, że bez problemu zanurzysz w nich zarówno małe, jak i większe wałki malarskie. Wszystkie te cechy sprawiają, że omawiany gadżet w znacznym stopniu przyczynia się do ułatwienia procesu, jakim jest ręczne malowanie ścian.

Maluj wygodnie i bez bałaganu – wybierz wiadro BARRACUDA.

Jeżeli do tej pory miałeś na plecach ciarki na samą myśl o malowaniu z użyciem kuwety – czas to zmienić. Głębokie, pojemne, niezwykle wygodne wiadro malarskie BARRACUDA sprawi, że zmiana koloru ścian będzie szybsza, przyjemna i obędzie się dodatkowej, zupełnie niepotrzebnej części, jaką do tej pory było mycie zbiornika na farbę. Nowoczesne wiadro BARRACUDA znajdziesz w naszej ofercie – już dzisiaj możesz skorzystać z jego zalet!