Nowe Logo Blue Dolphin Tapes

 

Wałki Malarskie Nowej Generacji serii 330

Przedstawiamy film pokazujący wydajność wałka malarskiego nowej generacji serii 330 w porównaniu z tradycyjnym wałkiem o takiej samej długości runa.Wałek z serii 330 dzięki specjalnie dobranemu materiałowi lepiej chłonie i lepiej oddaje farbę jednocześnie nie zostawiając włosia.

Opublikowany przez Blue Dolphin Tapes Poniedziałek, 3 września 2018

 

 

Opinie fachowców:

Pan Artur z Krakowa – Firma „Bajeczna Piątka”

„Bardzo pozytywne wrażenia po pracy wałkiem malarskim. Struktura po malowaniu od grubej po średnią. Rolując, można uzyskać grubą fakturę lub bardziej suchym znacznie ją złagodzić, tym samym wałek staje się bardzo uniwersalny. Łatwy w pracy, szybko wyczuwa się jego właściwości. Długo oddaje farbę, dzięki czemu mamy dużo czasu na odpowiednią obróbkę malowanej powierzchni nie powodując smug na ścianie. Nie pozostawia nawarstwionej farby na krawędzi wałka. Może nim malować spokojnie osoba o małym doświadczeniu, a efekt prac będzie bardzo dobry. Dużo nabiera farby i dobrze ją rozprowadza. Szybko napełnia się farbą do wartości roboczej. Uzyskanie równomiernej struktury jest łatwe i stosunkowo szybkie. Nie wymaga nadmiernego czesania rozprowadzonej farby na ścianie. Kolor włosa pomaga kontrolować czystość wypłukiwanej wody.

Wałek extra gładki KILLERDOLPHIN bardzo fajny.
– dłużej nabiera farby do pełnego zamoczenia,
– zostawia bardzo ładną strukturę,
– łatwo i szybko osiąga się docelową strukturę. Nie trzeba długo czesać,
– do zastosowania przy bardzo wymagających pracach jakościowo. Dla klientów którzy chcą mieć efekt pergaminu żeby była bardzo mała struktura „ciapki” farby,
– co najważniejsze ze przy tak krótkim włosiu nie robi zgrubień z krawędzi wałka. Generalnie wszystkie wałki które testowałem nie mają tendencji do robienia zgrubień z krawędzi. Bardzo pomocne w pracy, nie trzeba się wracać żeby rozciągać dodatkowo farbę. Łatwiejszy dla mniej zaawansowanych pracowników.”

Kraków, Kwiecień 2018


Pierwsza w Polsce, jedna z najnowocześniejszych fabryk
w Unii Europejskiej do produkcji WAŁKÓW MALARSKICH,
już rozpoczęła działalność w Kielcach!

Firma XL-TAPE-INTERNATIONAL Producent Taśm do Malowania marki BlueDolphin Wprowadza na rynek wysokiej jakości Wałki Malarskie. Wałki Serii 330 oparte są na zaawansowanych technologicznie różnorodnych typach poszyć, opracowanych przez firmę z Japonii, która posiada ponad 100-letnie doświadczenie w tej branży.


To już nie tylko TAŚMY DO MALOWANIA, ale również WAŁKI malarskie
Gwarantujemy, że Wasi klienci będą w 100% usatysfakcjonowani
z naszych Wałków Serii 330, a oferowana przez BlueDolphin
30-letnia gwarancja pozwoli Wam wyróżnić się pośród konkurencji.

 

Partnerzy